Team

Ons dreamteam

Sterk in alle linies! Ieder thuis in zijn / haar discipline met korte lijnen. Dat is wat snel schakelt.

Jorn Hopmans
Mede-eigenaar en Manager Sales
  • jorn@hopmanswonen.nl
Jorn Hopmans
Mede-eigenaar en Manager Sales
  • jorn@hopmanswonen.nl
commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede ju

Jorn Hopmans

Mede-eigenaar en Manager Sales
  • jorn@hopmanswonen.nl
commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede ju
Ralph Hopmans
Mede-eigenaar en Manager Service
  • ralph@hopmanswonen.nl
Ralph Hopmans
Mede-eigenaar en Manager Service
  • ralph@hopmanswonen.nl
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

Ralph Hopmans

Mede-eigenaar en Manager Service
  • ralph@hopmanswonen.nl
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.
Joep Verbraak
Mede-eigenaar
  • joep@hopmanswonen.nl
Joep Verbraak
Mede-eigenaar
  • joep@hopmanswonen.nl
commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus

Joep Verbraak

Mede-eigenaar
  • joep@hopmanswonen.nl
commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus
Ronald Wieme
Makelaar - Terneuzen
  • ronald@hopmanswonen.nl
Ronald Wieme
Makelaar - Terneuzen
  • ronald@hopmanswonen.nl

Ronald Wieme

Makelaar - Terneuzen
  • ronald@hopmanswonen.nl
Brian Kruf
Makelaar - Bergen op Zoom
  • brian@hopmanswonen.nl
Brian Kruf
Makelaar - Bergen op Zoom
  • brian@hopmanswonen.nl

Brian Kruf

Makelaar - Bergen op Zoom
  • brian@hopmanswonen.nl
Coen Michielsen
Makelaar - Roosendaal
  • coen@hopmanswonen.nl
Coen Michielsen
Makelaar - Roosendaal
  • coen@hopmanswonen.nl

Coen Michielsen

Makelaar - Roosendaal
  • coen@hopmanswonen.nl
Arjan van de Watering
Marketing
  • arjan@hopmanswonen.nl
Arjan van de Watering
Marketing
  • arjan@hopmanswonen.nl

Arjan van de Watering

Marketing
  • arjan@hopmanswonen.nl
Fethi ilme
Sales
  • fethi@hopmanswonen.nl
Fethi ilme
Sales
  • fethi@hopmanswonen.nl

Fethi ilme

Sales
  • fethi@hopmanswonen.nl
Wil van Rijsbergen
Buitendient
  • info@hopmanswonen.nl
Wil van Rijsbergen
Buitendient
  • info@hopmanswonen.nl

Wil van Rijsbergen

Buitendient
  • info@hopmanswonen.nl
Toon van Elsakker
Buitendienst
  • toon@hopmanswonen.nl
Toon van Elsakker
Buitendienst
  • toon@hopmanswonen.nl

Toon van Elsakker

Buitendienst
  • toon@hopmanswonen.nl
Nel Hopmans
Facilitair medewerker
  • info@hopmanswonen.nl
Nel Hopmans
Facilitair medewerker
  • info@hopmanswonen.nl

Nel Hopmans

Facilitair medewerker
  • info@hopmanswonen.nl
José Scheepers
Klantcontact
  • jose@hopmanswonen.nl
José Scheepers
Klantcontact
  • jose@hopmanswonen.nl

José Scheepers

Klantcontact
  • jose@hopmanswonen.nl
Maaike Broumels
Klantcontact
  • maaike@hopmanswonen.nl
Maaike Broumels
Klantcontact
  • maaike@hopmanswonen.nl

Maaike Broumels

Klantcontact
  • maaike@hopmanswonen.nl
Willy Heeren
Manager Administratie
  • willy@hopmanswonen.nl
Willy Heeren
Manager Administratie
  • willy@hopmanswonen.nl

Willy Heeren

Manager Administratie
  • willy@hopmanswonen.nl
Tim Heil
Service
  • tim@hopmanswonen.nl
Tim Heil
Service
  • tim@hopmanswonen.nl

Tim Heil

Service
  • tim@hopmanswonen.nl
Peter Geense
Service
  • peter@hopmanswonen.nl
Peter Geense
Service
  • peter@hopmanswonen.nl

Peter Geense

Service
  • peter@hopmanswonen.nl
Conchita Madlener
Administratie
  • conchita@hopmanswonen.nl
Conchita Madlener
Administratie
  • conchita@hopmanswonen.nl

Conchita Madlener

Administratie
  • conchita@hopmanswonen.nl
Conny Scheepers
Administratie
  • conny@hopmanswonen.nl
Conny Scheepers
Administratie
  • conny@hopmanswonen.nl

Conny Scheepers

Administratie
  • conny@hopmanswonen.nl
Roberto Buijs
Buitendienst
  • roberto@hopmanswonen.nl
Roberto Buijs
Buitendienst
  • roberto@hopmanswonen.nl

Roberto Buijs

Buitendienst
  • roberto@hopmanswonen.nl
Julian van de Kreeke
Buitendienst
  • info@hopmanswonen.nl
Julian van de Kreeke
Buitendienst
  • info@hopmanswonen.nl

Julian van de Kreeke

Buitendienst
  • info@hopmanswonen.nl
Souffiane El Ouazzani
Buitendienst
  • info@hopmanswonen.nl
Souffiane El Ouazzani
Buitendienst
  • info@hopmanswonen.nl

Souffiane El Ouazzani

Buitendienst
  • info@hopmanswonen.nl
Max Heijnen
Buitendienst
  • max@hopmanswonen.nl
Max Heijnen
Buitendienst
  • max@hopmanswonen.nl

Max Heijnen

Buitendienst
  • max@hopmanswonen.nl