Keurig nette studio gelegen in de Zandstraat van Bergen op Zoom. Deze studio is voorzien van een eigen voordeur, keukenblok, badkamer, opbergruimte en slaap/woonkamer en is gelegen naast woonhuis waar de verhuurders wonen.
De studio is recentelijk volledig vernieuwd met o.a. nieuwe vloeren, stuc/schilderwerk en een nieuwe badkamer.
De studio wordt volledig ingericht/gemeubileerd verhuurd.
De studio leent zich ideaal voor tijdelijke verhuur en of voor huurder die op projectbasis richting Bergen op Zoom verhuist.
Geschikt voor maximaal 1 persoon!
Huurgegevens
Huurprijs, borg en inkomensnorm
Deel
Kenmerken.
Huurprofiel.
Algemene omschrijving van deze woning
Keurig nette studio gelegen in de Zandstraat van Bergen op Zoom. Deze studio is voorzien van een eigen voordeur, keukenblok, badkamer, opbergruimte en slaap/woonkamer en is gelegen naast woonhuis waar de verhuurders wonen.
De studio is recentelijk volledig vernieuwd met o.a. nieuwe vloeren, stuc/schilderwerk en een nieuwe badkamer.
De studio wordt volledig ingericht/gemeubileerd verhuurd.
De studio leent zich ideaal voor tijdelijke verhuur en of voor huurder die op projectbasis richting Bergen op Zoom verhuist.
Geschikt voor maximaal 1 persoon!
Indeling van de woning:
Begane grond:
De volledige studio is gelegen op de begane grond. Na de voordeur stapt u direct het woon/slaapgedeelte binnen. Deze ruimte is ca. 23 m2.
De ruimte is keurig netjes afgewerkt met een nieuwe houten vloer, gestucte wanden/plafond en twee draai/kiepramen.
Het keukenblok is voorzien van 2-pits elektrische kookplaat, afzuigkap, koelkast, magnetron en spoelbak met mengkraan. Daarnaast zijn er enkele onder- en bovenkasten aanwezig.
Ook de badkamer is compleet aangepakt en voorzien van een douche, zwevend toilet, wastafel inclusief meubel en mechanische ventilatie.
Extra informatie:
- Beschikbaar per: 01-07-2023
- Geschikt voor maximaal 1 persoon;
- U kunt gratis parkeren in de straat en omgeving;
- Supermarkt op loopstand bereikbaar;
- Binnen enkele minuten staat u in het centrum van Bergen op Zoom;
- De huurprijs is ALL-Inclusief, gas, water, elektra, tv-internet, gemeente heffingen en schoonmaak.
- Het appartement wordt 1x per 2 weken schoongemaakt vanuit de verhuurder.
Voorwaarden.
Huurdersprofiel
- Als kandidaat dient u te beschikken over een inkomen. Dit inkomen kan zijn:
- een actieve loopbaan bij een werkgever,
- een eigen bedrijf hebben welke tenminste 3 jaar actief is,
- een pensioen,
- inkomen uit werk i.c.m. studiefinanciering of alleen studiefinanciering (i.c.m. extra waarborgsom)
- Een geldige verblijfstitel in Nederland;
- Een positief betalingsverleden blijkens een creditcheck;
- U kunt communiceren in het Nederlands of Engels;
- Wanneer u transparant bent over vragen en antwoorden betreffende uw aanvraag;
Waarborgsom
Bij aanvang van de huurperiode is de huurder een waarborgsom aan de verhuurder verschuldigd. Voor deze woning wordt een waarborgsom gerekend van €1.460,- indien er aantoonbaar een vaste werkaanstelling kan worden overlegd. Heeft u geen vaste werkaanstelling dan wordt de borg verhoogd tot 3 x de kale huurprijs.Inkomensnorm
Het bruto maandelijks inkomen dient tenminste 3 x de kale maandhuur te bedragen. Eventuele betalingsverplichtingen (zoals alimentatie, loonbeslag, persoonlijke leningen e.d.) worden op het inkomen in mindering gebracht. Let op:- Een gezamenlijk gevormd inkomen van een partner wordt slechts voor de helft meegerekend op het totaalbedrag.
- Indien u geen vast inkomen hebt maar wel een aanzienlijk eigen vermogen (vrij beschikbaar spaargeld), kunt u in overleg in aanmerking komen voor een woning. Vraag dit bij ons na voordat u uzelf aanmeldt.
- Bij onvoldoende inkomen zijn er twee mogelijkheden om aan deze norm te voldoen: een hogere borg en/of een “garantstelling”. Bij een garantstelling staat iemand garant voor de huurder; deze persoon voldoet wel aan de inkomensnorm (5x de huurprijs).
Bezichtigingen
De bezichtiging kan enkel verzorgd worden na het ontvangen van een volledige inschrijving via onze website. Deze inschrijving is gratis en voor onbepaalde tijd beschikbaar. Per mail wordt u tevens op de hoogte gehouden van nieuw aanbod.Overgaan tot huren
Heeft u na de bezichtiging interesse in de woning en wilt u daadwerkelijk overgaan tot huren? Controleer goed of u aan de gestelde voorwaarden voldoet en lees ook de pagina screening door. Hier wordt aangegeven welke documenten u dient te kunnen overleggen.Niet in aanmerking
Wanneer u niet in aanmerking komt voor een woning bij ons:- Uitsluitend een Bijstand- Daklozen- Wajong- of soortgelijke uitkering hebt.
- U te maken heeft met schuldhulpverlening (minnelijk of wettelijk WSNP).
- Een negatieve creditcheck.
- Er geen volledige inschrijving is.
- Een van de gevraagde documenten om te screenen ontbreken.