Toont alle 3 resultaten
-
Thuis van de week€1.950,- p.m.
Roosendaal
MorelbergPerfect afgewerkte hoekwoning in een rustige gelegen woonwijk aan de "Weihoek" te Roosendaal. De woning is gelegen nabij een groene en landelijke omgeving met op loopafstand een bos met water! Heerlijk en rustig wandelen in deze fraaie omgeving, hier is het zeker mogelijk.
Deze woning is werkelijk van alle gemakken voorzien en wordt volledig instapklaar aan u opgeleverd. Daarnaast wordt de woning volledig gestoffeerd en gemeubileerd aangeboden. Bent u Expat en op zoek naar een moderne woning in Roosendaal, dan is deze woning perfect voor u!
Bent u geen Expat maar toch geïnteresseerd in deze woning, ook dan nodigen wij u graag uit voor een bezichtiging in deze fraaie woning.Deze woning heeft een ruime opzet met vooral op de begane grond veel praktische gebruiksruimtes. Waarbij de woonkamer, keuken, eetkamer en kantoor in een open ruimte gelegen zijn, maar door de praktische indeling gevoelsmatig toch van elkaar gescheiden lijken te zijn.
Op de verdieping zijn 4 kamers aanwezig waarvan drie slaapkamers en momenteel een walk-in closet. Daarnaast vindt u op deze verdieping ook de riante badkamer terug.
Op de bovenste etage vindt men een ruime overloop met toegang tot het schitterende dakterras.Aan de achterzijde van de woning is een groene maar toch vrij onderhoudsarme tuin aangelegd. De tuin is gelegen op het zuiden waardoor u heerlijk in het zonnetje kunt genieten van deze fijne plek.
Is deze perfecte woning iets voor u? Neem dan snel contact met ons op!
WoonhuisGemeubileerd4 slaapkamer(s)slpkmr(s)Per directBekijk dit object -
Thuis van de week€1.795,- p.m.
Tiel
PimpernelblauwtjePer direct beschikbaar aan de rand van de Vlinderbuurt in Tiel, hebben wij deze volledige gestoffeerde en grotendeels gemeubileerde woning te huur. Deze jonge woning (2011) wordt verwarmt met een warmtepomp en elektrische boiler (water) en hierdoor gasloos.
De woning heeft een zeer praktische en gebruiksvriendelijke indeling. Een ideale woning voor Expats met en zonder kinderen maar tevens geschikt voor een iedereen die een tijdelijke oplossing zoekt!Hier zit u letterlijk aan de rand van de kindvriendelijke wijk Passewaay met alleen een voetpad, een groenstrook en een fietspad voor de deur. De kleintjes spelen lekker buiten voor de deur in de speeltuin, u kunt even gauw een boodschap doen op winkelcentrum Passewaay of heerlijk recreëren in de polder en de uiterwaarden van de Waal. Het kan hier allemaal en nog veel meer!
Heeft u interesse in deze moderne eengezinswoning? Neem dan snel contact met ons op!
WoonhuisGemeubileerd4 slaapkamer(s)slpkmr(s)Per directBekijk dit object -
VerhuurdThuis van de week€775,- p.m.
Roosendaal
Van Leeuwenhoeklaan55-plussers opgelet: In het complex "Residentie Boerhaave" te Roosendaal hebben wij het genoegen u dit onlangs gerenoveerde 3-kamer appartement mogen aanbieden. Het appartement is voorzien van een volledig nieuwe keuken (2023) en nieuwe badkamer( 2023)
Het complex is van alle gemakken voorzien zoals gratis parking, liften, berging, ontmoetingsruimte en er worden regelmatig activiteiten georganiseerd.
Het appartement en tevens complex leent zich ideaal voor (minder validen) senioren, waar ook de voorkeur naar uit gaat (55+).
Het appartementencomplex is gelegen vlak naast het Bravis Ziekenhuis en de snelweg. Het centrum van Roosendaal ligt op circa 1,5 km.
AppartementKaal2 slaapkamer(s)slpkmr(s)Per directBekijk dit object